PRACOWNIK MAGAZYNU | LEKKERLAND | WADDINXEEN | 12,90€ – 14,01€

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: Lekkerland
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Lekkerland – dystrybutor szerokiej gamy produktów spożywczych dla klientów w całej Holandii.

Zakres obowiązków:

kompletacja zamówień przy użyciu zestawu słuchawkowego

przygotowanie do wysyłki

Warunki pracy:

praca od poniedziałku do piątku+ możliwość pracy w soboty.

Działy :

Dział suchy (słodycze, napoje, tytoń, kawy, makarony itp.)

Dział świeży (warzywa, owoce)

Mroźnia

Wynagrodzenie:

Orderpicker – 12,90 – 14,01€ brutto/h

Pracownik logistyczny – 12,90 – 14,01€ brutto/h

Operator reachtruck – 13,42 – 14,53€ brutto/h

NIE MA WIEKÓWKI!

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87% – € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

cotygodniowe wypłaty !

kontrakt holenderski

nadgodziny 130% -150%

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

język angielski i/lub holenderski komunikatywny

własne zakwaterowanie

własny transport

Ubezpieczenie:

€ 33 – ubezpieczenie

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.